Autor Subiect: Help me..  (Citit de 3388 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline *Girl*

• Mesaje postate: 81
  • Gen: Femeie
  • LoveTime.Ro
    • Vezi Profilul
Help me..
« : 19 Decembrie, 2006, 08:25:41 pm »
Deci...1)..Sunt 9 p`aci ...si as vrea sa va salut pe toti javascript:void(0); 2)ma cheama eva si am 14 anijori..3) in fine sa trec la subitect...imi place de un baiat de la mn din cls...este nou in cls...la inceputul anului scolar el pusese ochi pe mn..ii placea de mn imi ceruse si prietenia..dar eu fiindk nu`l conojteam aja de bn..fiind nou...l`am ignorat si knd am inceput sa`l cunosc mai bn..am javascript:void(0); regretat  e un tip super de treaba si chiar cute...imi place de el f mult...ji simt k si el ma place deoarece nush..vad asta in privirea lui dar nush ce sa fac...nu am curajul sa`i zic..m`aj simtzi jenata...dupa ce l`am ignorat...nush...pe net vorbim ne intelegem super...la scoala la fel...si simt k exista ceva ...o flacara...un foculetz acolo...ce te face sa transpiri...nush javascript:void(0);. intelegetzi voi...cum aj putea sa`i spun k`l plac...dar fara sa`i spun in fatza...adik telepatic javascript:void(0);ma roog...glumeam as vrea eu ..sa am telepatie la momentul asta...ma putetzi ajuta va rog am vazut k datzi sfaturi de love...si m`am inregistrat imediatjavascript:void(0); aici ...
The girl inside has a fear,
Of what the girl inside holds so dear,
Far from reality, but always in dream.

Offline Escu

• Global Moderator
  • Mesaje postate: 2561
  • Gen: Bărbat
  • Why so serious?
    • Vezi Profilul
Re: Help me..
« Răspuns #1 : 19 Decembrie, 2006, 08:29:52 pm »
draga mea,

iti sugerez sa treci pe la orele de gramatica.second...pana te mariti iti trece...
Let's put a smile on that face!

Offline pokemon

• Mesaje postate: 1287
  • VDF
    • Vezi Profilul
Răspuns: Help me..
« Răspuns #2 : 19 Decembrie, 2006, 08:33:52 pm »
hai sa nu fm rai...
draga eva...in primul rand noi aici nu folosim limajul irc pentru ca e greu de inteles si obositor....
in al doilea rand...incearca sa vorbesti cu el,dar cu grija deoarece baietii,mai ales la varsta asta,tind sa ia in gluma simtirile celor din jur....ai grija de tine  ;)
Sunt momente in viata cand simti absenta cuiva atat de tare incat ti-ar placea sa-l scoti din vise si sa-l imbratisezi.

Offline |ngerMorT

• Mesaje postate: 967
  • angel without wings...
    • Vezi Profilul
    • Disturbed
« Răspuns #3 : 19 Decembrie, 2006, 08:35:38 pm »
Problema nu e gramatica, ci felul in care scrii. Adica incearca sa eviti cand scrii aici "sh", "k", "tz", "j" etc. Ai inteles ideea.

In al doilea rand, referitor la dorinta ta, eu iti sugerez sa ii zici pe net, daca fata in fatat iti e jena sa iesiti in weekend la un suc. Ceva de genul: "Poate iesim si noi la un suc in weekend, ca tot vine vacanta si nu mai avem de invatat". In felul acesta o sa-si dea seama ca esti interesat de el si cu ocazia asta iesiti impreuna si poate iese ceva.

Te-am pupat. Bafta!
Viata poate fi inteleasa doar privind inapoi...dar trebuie traita privind inainte...

Offline *Girl*

• LoveTime.Ro
    • Vezi Profilul
« Răspuns #4 : 19 Decembrie, 2006, 08:47:46 pm »
Multumesc...am sa incerc...si cu gramatica o fiu mai atenta :"> ma scuzati daca v`am suparat :)...si multumesc ptr sfaturi :*

Offline |ngerMorT

• Mesaje postate: 967
  • angel without wings...
    • Vezi Profilul
    • Disturbed
« Răspuns #5 : 19 Decembrie, 2006, 09:08:40 pm »
Cu mare placere.  :)
Viata poate fi inteleasa doar privind inapoi...dar trebuie traita privind inainte...

Offline Just

• Mesaje postate: 1089
    • Vezi Profilul
« Răspuns #6 : 19 Decembrie, 2006, 09:45:27 pm »
 Cred ca ideea Ingeritei este tare buna  :).Uite ce te-as sfatui eu.Ai putea sa afli unde obisnuieste el sa iasa cu prietenii in week-end si in felul acesta vei putea sa mergi acolo cu prietenele tale si sa faci in asa fel incat sa para o coincidenta faptul ca v-ati intalnit.Fiind colegi,va veti putea aseza la aceeasi masa cu ei si veti discuta .Atmosfera va fi mult mai degajata decat la scoala si acum esti femeie,stii ca il poti face sa inteleaga ca il placi chiar si printr-o privire ,printr-un zambet dragalas,iar cand va intelege probabil ca iti va raspunde :). Sa ai noroc si fii bine venita printre noi.
And I promise forever ...
"White dove Fly with the wind Take our hope under your wings For the world to know That hope will not die..."

Offline burn_2_hell

• Mesaje postate: 568
  • amortind sufletul...am ramas doar o flacara-n vant
    • Vezi Profilul
« Răspuns #7 : 19 Decembrie, 2006, 09:48:48 pm »
in primul rand bine ai venit!...si in al 2-lea rand nu trebuie sa iti fie rusine..daca acum o sa taci o sa regreti mai tarziu...trebuie sa gasesti o metoda de a-i da de intels ca il placi..dar problema este urmatoarea:el poate nu iti va mai spune ca ar vrea sa fii iubita lui din moment ce l-ai respins...asa ca iti sugerez sa vorbesti cu el pe internet sa ii spui ca acum l-ai cunoscut..si il placi..vezi tu.. ;)...sau ii poti scrie o scrisoare...cum vrei.. :)..
    pupici...sper sa fie bine..
I know I need you
I want you to
Be free of all the pain
You hold inside

Offline *Girl*

• LoveTime.Ro
    • Vezi Profilul
« Răspuns #8 : 19 Decembrie, 2006, 09:54:36 pm »
Thank`s allz  :-* nici nu stiu cum sa va multumesc  :-* :-* :-* sunteti cei mai tari !!! ;D

Offline charlie

• Mesaje postate: 1989
  • Gen: Bărbat
    • Vezi Profilul
« Răspuns #9 : 19 Decembrie, 2006, 10:46:34 pm »
ma doare capul...
You believe but what you see
You receive but what you give

Offline burn_2_hell

• Mesaje postate: 568
  • amortind sufletul...am ramas doar o flacara-n vant
    • Vezi Profilul
« Răspuns #10 : 19 Decembrie, 2006, 10:48:21 pm »
nu ai pentru ce.. ;)..
I know I need you
I want you to
Be free of all the pain
You hold inside

Offline *Girl*

• LoveTime.Ro
    • Vezi Profilul
RЦspuns: Help me..
« Răspuns #11 : 19 Decembrie, 2006, 10:59:01 pm »
Ia un Algozone...si daca te doare maseaua sau altceva tot Algozone e solutia :-" ptr Charlie.. :)