Autor Subiect: Intrebari la care asteptam raspunsuri!...  (Citit de 6565 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

DIANA

• Vizitator
Intrebari la care asteptam raspunsuri!...
« : 09 Ianuarie, 2005, 12:22:26 am »
Ce asteptati de la acest forum? Care ar trebui sa fie atmosfera pe site? Care ar trebui sa fie nota dominanta? Ce subiecte preferati? Ce discutii considerati ca nu isi au locul pe forumul nostru? Care sunt temele pe care le considerati cele mai antrenante? Aveti vreo idee pentru a face site-ul mai atractiv, mai dinamic?
Astea sunt o parte din framantarile noastre. Si facem din nou apel la voi pentru a afla ce se poate face pe site pentru noi toti, pentru a ne simti (mai) bine. Ei, avem ocazia sa ne punem mintea la treaba intr-un sens constructiv. Asteptam cu mult interes reactii, raspunsuri! Vreti sa ne implicam cu totii? Iata, o putem face.  ;)

PS: am deschis aici acest subiect pentru ca mi se pare un loc mai putin tensionat decat  "Noutati, pareri, comentarii, sugesti". Vreau sa avem o discutie degajata si prietenoasa. Ca intr-o adevarata familie!  :)
« Ultima Modificare: 09 Ianuarie, 2005, 12:30:05 am de DIANA »

Offline Semiramis

• Global Moderator
  • Mesaje postate: 2884
  • Gen: Femeie
  • dor de duca...
    • Vezi Profilul
Răspuns: Intrebari la care asteptam raspunsuri!...
« Răspuns #1 : 18 Noiembrie, 2005, 10:37:37 pm »
eu cred ca ar trebui sa fie mai multa viata pe forum. mai multe discutii, mai multe raspunsuri.
stiti, voi ce va amintiti, discutiile legate de d3rb3d3u? se intampla ceva...bine, rau, se intampla. la fel si cu rudy valentino. Doamne, ce m-am mai amuzat in vremea aia. acum, n-aveam ce face si de vreo 3 ore tot bantui pe sit-ul asta. m-am cam plictisit. am scris numai eu la nu mai stiu cate topicuri. parca sunt varza singuratica bantuitoare pe sit.
 8)
voi ce ziceti de treaba asta?  ;D
am spus!
Whatever happens, happens for a reason!
Orice se intampla, se intampla cu un scop!

Offline |ngerMorT

• Mesaje postate: 967
  • angel without wings...
    • Vezi Profilul
    • Disturbed
Re: Intrebari la care asteptam raspunsuri!...
« Răspuns #2 : 18 Noiembrie, 2005, 11:33:53 pm »
Semi eu zic ca ar trebui sa-ti faci un cont fals, si sa aduci putina actiune pe aici, d3rb3d3u style  ;D Dar nus tiu cat ai rezista, ca domnu' Iulian face treaba nu gluma  ;D ...te curata imediat  ;D
Viata poate fi inteleasa doar privind inapoi...dar trebuie traita privind inainte...

Offline Semiramis

• Global Moderator
  • Mesaje postate: 2884
  • dor de duca...
    • Vezi Profilul
« Răspuns #3 : 19 Noiembrie, 2005, 12:00:05 pm »
hahahahaha, ingerito, m-ai facut sa rad rau de tot...nu esti normala. hahahahahahahahaha. 
parca ma si vad, semi under cover hahahahaha 8)
Whatever happens, happens for a reason!
Orice se intampla, se intampla cu un scop!

Offline |ngerMorT

• Mesaje postate: 967
  • angel without wings...
    • Vezi Profilul
    • Disturbed
« Răspuns #4 : 19 Noiembrie, 2005, 01:44:39 pm »
Uite cine s-a gasit sa vorbeasca de normalitate  ;) Razi tu razi, dar cred ca razi doar ca sa ne induci in eroare  ;D ..maine poimaine vad noul utilizator d3rb3d1ta  ;D
Viata poate fi inteleasa doar privind inapoi...dar trebuie traita privind inainte...

Offline B3b3

• Mesaje postate: 243
  • " Sunt geana de lumina din privirea unui luceafar!
    • Vezi Profilul
« Răspuns #5 : 12 August, 2006, 03:33:26 pm »
 ::) daca fiecare din noi  asteapta de la celalalt sa fie  activ,prezent,spontan ...relatia de orice fel ,afacerea ,casnicie,prietenie,forum in cazul de fata.......se destrama, si nu uita "orice inceput are un sfarsit"

Denisa ;)
Cel care are incredere in el va castiga increderea celorlalti!

Offline adrian01

• *
  • Mesaje postate: 12
  • LoveTime.Ro
    • Vezi Profilul
« Răspuns #6 : 13 August, 2006, 05:55:12 pm »

Din pacate nu putem avea toti aceasi stare......la un moment dat ar deveni plictisitor.Dar daca ai intrat intr-o comunitate unde stii ca vei gasi cateva persoane interesante,poate ca vei schimba si tu starea,vei deveni mai activ,mai dinamic in discutii....orice parere poate aduce un lucru bun.Depinde de cei de aici ca acest lucru sa se mentina sau sa se stinga incet...
Nu uita cat de putin ii trebuie unui om sa fie fericit, dar cat de mult ii trebuie sa inteleaga acest lucru!

Offline black rose

• Mesaje postate: 429
  • Pendula arata clipa, dar cine arata vesnicia?
    • Vezi Profilul
« Răspuns #7 : 19 August, 2006, 08:27:40 pm »
as vrea sa fie totul ca atunci cand am ajuns eu Acasa......era atata viata pe forum, atata amuzament...acum bantuie unul pe ici, unul pe colo....unde este iarba verde de acasa?....unde sunt toti cei care ma ajutau cand aveam probleme?...ador prea mult lumea asta ca sa o pierd
   asa ca va implora cu roua pe petale acest rose sa va intoarceti...sa fim din nou famnilia care am fost....stiu ca aveti probleme, ca va este greu...dar unde e mai bine decat aici Acasa?
nu dispretui lucrurile mici;o lumanarea poate face oricand ceea ce nu poate face niciodata soarele...sa lumineze..noaptea!

Offline Little Rose

• Mesaje postate: 259
  • LoveTime.Ro
    • Vezi Profilul
« Răspuns #8 : 20 August, 2006, 06:04:25 pm »
un alt rose este aici. doar pentru tine.
recunosc, am intrat pe forum dar nu am scris, sau am stat deoparte.

graieste, cineva te asculta. ;)
We were 2 and became one. Now it's just the three of us.