Autor Subiect: m-ai facut sa te iubesc  (Citit de 4740 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline buburuza

• **
  • Mesaje postate: 48
  • Gen: Femeie
  • LoveTime.Ro
    • Vezi Profilul
m-ai facut sa te iubesc
« : 03 Iulie, 2006, 07:23:16 pm »

Te iubesc,sunt a ta.Te doresc nu mai sta.Dragostea imi incalzeste inima!
 Doar iubirea ta ma face sa plutesc.Cand sunt langa tine simt ca inebunesc.Tu imi dai putere cand sunt la pamant.Stii cum sa ma faci sa zbor,sa rad,sa cant.E simplu,e bine cand sunt langa tine!Toate visele se implinesc usor.Am atins cerul cu tine azi in zbor.  ;)

:) In inima mea focul arde plin de emotie,ia-ma in brate in mijlocul noptii iubeste-ma cand ma atingi,sunt doar a ta si trebuie sa o stii.

Ai aparut ca un inger in viata mea,ai pasit incet,usor spre inima mea,nici nu te-am vazut mi-am dat seama de ceea ce ai facut cand am inceput sa te simt in inima mea.Erai acolo si speram ca nu o sa iesi niciodata de acolo.Nu ai iesit si probabil ca nu o sa iesi niciodata din inima mea,ma faci sa tresar in momentu in care telefonu suna,ma suni in noapte si-mi spui noapte buna puiule!Cat mi-as dori sa fii aici cu mine sa ma tii in brate sa nu ma mai lasi singura in noapte.Nu mai e mult si vei fi aici,vei afla ca esti inima mea si nu o sa mai pleci in viata ta de langa mine.Acum un an iti sopteam ca orice s-ar intampla te voi astepta voi fi aici pentru tine,voi fi aici sa te invat sa zambesti dinou cand cerul parca s-a prabusit,voi fi aici sa te ridic cand vei simti ca ai cazut si nu mai ai putere sa te ridici,esti ingerasul meu si nu pot trai fara tine iubirea mea.Sunt aici doar pentru tine si tu stii asta mai bine ca oricine,inca o luna si o sa te pot sarut cu adevarat.Te astept iubire,sunt in fatza ta ia-ma de mana si iubeste-ma mi-ai lipsit ft tare
lumea e perversa fii diferit de ea