Autor Subiect: Hy!  (Citit de 2172 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Lil-Butterfly

• Mesaje postate: 1
  • Gen: Femeie
    • Vezi Profilul
Hy!
« : 11 Iulie, 2010, 01:38:53 pm »
In primul ran vreu sa va salut si vreu sa va spun ca m-am bucurat enorm cand am dat peste acest forum. Caut demult un loc unde pot sta la povesti alaturi de alte persoane minunate. Acum sa ma prezint si eu, sa sper ca veti vrea sa ma primiti.Despre mine as putea vorbi o mie de ani si tot nu as spune tot. Pentru ca in fiecare secunda cresc, in fiecare secunda ma descopar altfel... Pentru inceput ma numesc Roxana, am 14 anisori si am implinit aceasta varsta de curand, mai exact pe 7. Iunie.Sper ca varsta mea sa nu fie vreo problema ;(. Dupa data nasterii mele, v-ati dat deja seama ce zodie sunt..exact! Gemeni, o zodie care eu consider ca ma caractereizeaza, fiind o fire libertina si putin mai tupeista. Eu locuiesc intr-un orasel linistit, numit C. De Arges, zic eu un orasel frumos si foarte 'inflorat'. Ca fire sunt o persoana dificila, cu un caracter greu de inteles, in sensul ca imi pot schimba des starea de spirit, pot trece cu usurinta peste anumite momente dar mereu spunand: ,,eu iert, nu uit!". Imi place sa fiu 'eu', sa ies in evidenta prin simplul fapt ca sunt 'diferita'. Au existat momente cand doar 'zugraveam' un zambet fals, doar pentru a nu-i face pe cei din jur sa se simta prost.Ca orice persoana am si defecte.. pun suflet in ceea ce fac, ma atasez prea usor de unele persoane, iert chiar si lucruri de neiertat, si uneori chiar nu e bine. Sunt o fire optimista, visatoare si imi place sa ii fac pe cei din jur sa zambeasca. Ador povestile mai ales cand acestea sunt spuse la un loc cald, plin de iubire, lafel ca acesta.

Offline Lorelei

• Mesaje postate: 3060
  • N.
    • Vezi Profilul
Răspuns: Hy!
« Răspuns #1 : 11 Iulie, 2010, 07:56:38 pm »
Bun venit, sa-ti fie sederea prilej de inspiratie, cum ne-a fost fiecaruia.
Amintirile au un singur cusur: ne viziteaza in fiecare zi.

Offline Eve

• Mesaje postate: 382
    • Vezi Profilul
« Răspuns #2 : 11 Iulie, 2010, 09:35:49 pm »
Bun venit, fluturas! Sper sa te simti in largul tau aici!  :)
"plici-pleoci pe sotron:
o casuta, a doua casuta ... cu a treia fuge un melc"

Offline Alecsandra

• Mesaje postate: 222
  • Kiss me 'til you're drunk! :>
    • Vezi Profilul
« Răspuns #3 : 12 Iulie, 2010, 09:12:14 am »
Bine ai venit, micuta fluturica. Incanta-ne cu povesti de copilarie...
Make me your radio and turn me up when you feel low. :)

Offline Angy

• Mesaje postate: 263
  • I don't want to believe. I want to know.
    • Vezi Profilul
« Răspuns #4 : 12 Iulie, 2010, 11:12:50 pm »
Soarbe iubire de pe Lovetime ! Bun venit!
There is no finish line. Never in life !!!

Offline Kallia

• Mesaje postate: 1
  • for quiet ... sometimes
    • Vezi Profilul
« Răspuns #5 : 14 Iulie, 2010, 01:08:51 pm »
Buna ziua tuturor! Acum v-am descoperit si ma bucur foarte mult! Nu prea sunt o vorbareata, sper ca in timp sa-mi revin.
Imi place titlul acestui site ... lovetime ... timpul dragostei ... e oricand, la orice varsta, e iubirea fata de cel de langa tine, iubirea fata de copil, de parinti ... totul e sa simti in inima ta doar dragoste, atunci esti si multumit de viata pe care o traiesti.
Sa iubiti ... al the time!
Tu inima n-o arata oricui!/Oricand ai vreme tainele sa spui.
Odata spusa taina , in zadar/Incearca omul s-o ascunda iar.
Chiar pana muta-a regelui viteaz/Vorbeste cand cutitu-i pe grumaz.