Autor Subiect: Hy  (Citit de 1363 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline bluelife19

• *
  • Mesaje postate: 11
  • Gen: Femeie
  • LoveTime.Ro
    • Vezi Profilul
Hy
« : 25 Iunie, 2011, 12:18:11 pm »
Buna , am sa-mi fac o mica prezentare: parintii mi-au spus Mirela si de atunci asa mi-a ramas numele[certificat-apoi carte de identitate], m–am născut acum 19 de ani într-o duminică de septembrie,mai spre sfârşitul lunii,pe 28. Pentru cine crede în zodii şi astrologie,eu sunt balanţă. Eu nu cred în zodii,deși mă mai regăsesc uneori în ce spune zodiacul despre mine. Am terminat liceul -filiera teoretica,profil uman, specializare filologie.Am o multime de hobby-uri printre ele cititul, plimbatul cu rolele si muzica latino.
Pana acum am dat numai peste probleme ;) unele le-am gasit rezolvare usor si rapid altora le-am dedicat nopti intregi de nesomn. Sunt o persoana sociabila[nu imi vad viata fara prieteni,familie si pers iubita], ador copiii mici sunt chiar dragalasi, sincera cu toate ca stiu ca adevarul doare in unele cazuri,.Am si defecte ca orice persoana insa incerc sa nu le las sa iasa la lumina  ma enervez foarte usor ,nu am rabdare sa ascult punctul de vedere expus de o persoana incercand sa ma contrazica,sunt egoista, geloasa :laugh: , prea sensibila si credula
Nu vreau sa obosesc pe nimeni cu atata vorbit:D sper doar ca in mica parte ati inteles ceva despre mine.
Daca iubesti pe cineva,iubeste'o asa cum este. Nu cum ai dori sa fie

Offline Lorelei

• Mesaje postate: 3060
  • Gen: Femeie
  • N.
    • Vezi Profilul
Re: Hy
« Răspuns #1 : 25 Iunie, 2011, 07:56:28 pm »
Bun venit. Sa-ti fie frumos popasul aici!
Amintirile au un singur cusur: ne viziteaza in fiecare zi.