Autor Subiect: un iubit bun in loc de vibrator si totusi pastrez sponsorul  (Citit de 2296 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

creatza81

• Vizitator
Ce te faci daca sponsoru care te tot rasfatza cu cadouri si concedii minunate nu e totusi absolut deloc bun la pat? si totusi vrei sa il pastrezi si in acelasi timp sa ai un prieten sau doi noi? = solutia ar fi un vibrator mai mare ca clopotzelul lui bolnavior sau un anuntz! Of Doamne, viatza asta de cacao! Ca sa nu nu ma simt vinovata ca il insel iar si iar si el sa ma tot banuiasca si sa il fac gelos mi-am luat un vibrator - totusi destul de mic! asa ceva nu mai folosisem si pot spune ca m-a lecuit de alergat toata ziua dupa zeci de amanti potenti / si asa imi pastrez si sponsoru care acum se mira si el chiar de cum oi fi asa de cuminte, multzumita si fericita cu el  alaturi. el, saracutzu, totusi, ca jucator de baschet accidentat si strain de tara, castiga inca destul de binisor - inca!!. ceea ce ma face sa raman inca prin prajma lui (+de mila) si deci daca am de gand sa ma combin in secret cu altii o fac nu  doar ca sa imi fac suma mai mare, ci si pt dragoste - poate adevarata. am si uitat ce e dragostea, sau poate nu am reusit niciodata sa iubesc pe cineva cu adevarat. inainte sa fiu cu acest sponsor eram foarte foarte activa sexual si pot spune chiar ca inebunita dupa SEX de buna calitate (bine ca si dupa bani, bani, bani - nu pot renuntza la ei, mai deloc!!!!). acum am doar banii si sunt inebunita dupa noua mea jucarie doar + si ma simt singura si suspendata in spatiu, amarata si suparata - chiar daca am tot ce vreau si multi bani bani bani bani. Irina  :cry:  :cry:  :cry:

other

• Vizitator
un iubit bun in loc de vibrator si totusi pastrez sponsorul
« Răspuns #1 : 23 Iulie, 2003, 06:09:01 am »
chiar asa de flamada esti dupa bani?
cu atitudinea ta nu vei gsi prea repede pe cineva pe care-l sa-l iubesti si  asta din cauza banilor...

androgin

• Vizitator
« Răspuns #2 : 23 Iulie, 2003, 09:41:19 pm »
mai, Irina, eu as spune ca esti chiar mandra de viata ta dupa modul in care faci public totul...Eh, pai ce dracu', si dragostea pentru bani e tot un fel de dragoste...ai grija insa...o astfel de dragoste nu este niciodata impartasita :roll:

Un_Om

• Vizitator
« Răspuns #3 : 24 Iulie, 2003, 09:10:48 am »
Mda si dragostea fatza de bani este o dragoste dar...cat tzine? Ce faci in momentul in care esti batrana si "urata"? Cine se  va mai uita la tine? Sponsorul (cum il numesti tu) odata si odata isi va da seama pt.ce stai tu cu el si te va parasii si atunci ce vei mai face tu...?

dablackcico

• Vizitator
hay
« Răspuns #4 : 23 Septembrie, 2003, 09:41:47 am »
ba bine ca nu toyzi iubesc bany eu de ex urasc bani ...iubesc doar aurul si argintul si platina  :)))

Offline Paul

• Mesaje postate: 1520
  • Gen: Bărbat
  • Sa fiti iubiti!
    • Vezi Profilul
nelamurire
« Răspuns #5 : 29 Septembrie, 2003, 09:27:53 pm »
Bun... inteleg ca iti plac la nebunie bani si baniii si banii simai ales banii. Dar cum de ai relatia aceea frumoasa cu vibratorul care dupa parerea mea e sarac lipit pamantului, sau pamatufului in cazul tau:)
Iubesc, deci exist.

katy

• Vizitator
yap
« Răspuns #6 : 02 Noiembrie, 2003, 12:42:35 pm »
dar ce te faci atunci cand te vei plictisi de micutzul tau prieten si atunci incepi sa tinzi la din ce in ce mai mult???
 si sa stii ca ,pana la urma cu banii aia dupa care esti intr-adevar disperata nu prea E TREABA!degeaba ii ai dk tu esti" out of world".
 dar...capu sus ca E TREABA!)))

doru

• Vizitator
Re: un iubit bun in loc de vibrator si totusi pastrez sponsorul
« Răspuns #7 : 24 Iunie, 2004, 08:19:30 am »
Cu bani poti cumpara o casa
Dar nu un camin.

Cu bani poti cumpara un pat
Dar nu somnul linistit.

Cu bani poti cumpara un ceas
Dar nu si timpul ce se scurge.

Cu bani poti cumpara o carte,