Autor Subiect: il iubesc si acum....  (Citit de 9358 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Gynutza_ingeras88

• Mesaje postate: 8
  • LoveTime.Ro
    • Vezi Profilul
il iubesc si acum....
« : 11 Octombrie, 2006, 12:58:00 am »
 :'(Buna ma numesc Gina si am stat in br dar acum stau in reghin.....povestea  mea este despre un baiat kre lam cun pe internet si este prima mea iubire...Cum sa incep Intr-o zii de noiembrie eram pe mess si imi apare n id nou .....el ma cunostea pe mine dar eu pe el nu....ne-am schimbat numerele de telefon si din aceea zii primeam sms-uri numai de dragoste pana la prima noastra intalnire pe la inceputul lui decembrie knd am fost invitata la el in oras adik (galati) din seara aia mia inceput sa imi placa fff mult de el si cu timpul am inceput sa tin la fff mult la aceea persoana a fost cu mine dragutz pana in clipa care m-ia demonstrat ca si el tine la mn dar o fost si o zi in care o fost conceput un copil ptr isi dorea fffff mult acest copil....si de atunci eu ii port in pantece acesr copil si ma face sa nu mai traiesc ptr k el din acel moment a crezut k l-am inselat dar este asa ptr eu numai pe el lam iubit si ink il mai iubesc el isi doreste acest copil si vrea sa ne vedem pana se va insura....plssssssssss ajutati-ma dati-mi un srfat ce sa fac......ink il mai iubesc ce sa fac sa raman ptr el sau sa plec din tara cu ai mei.....daca voi pleca il voi distruge si eu la fel ma voi distruge.....dati-mi niste sfaturi plsssss :( :'( :'( :'( :'(

Offline andY20

• Mesaje postate: 210
  • Gen: Femeie
  • fara dragoste suntem orfani de toate
    • Vezi Profilul
Re: il iubesc si acum....
« Răspuns #1 : 11 Octombrie, 2006, 05:33:08 pm »

buna!!!!!!!!!!!!
am vrut sa ti spun ca eu stau foarte foarte aproape de reghin,adica am stat acum sunt in marea britanie
si sa revenim la povestea ta........sincer nu prea am inteles ce ai vrut sa zici.........ceea ce am inteles e ca el vrea sa va vedeti pana se va insura..........nu fi proasta .........profita de tine daca te iubea nu se insura...ramanea cu tine...
nu ramane in tara pt el ci daca o vei face pt tine sau daca crezi ca ti va fi mai bine pleaca afara....nu fa sacrificii pt cineva care nu merita!!!!!!!!!!! ;) ;) ;)
""Nu uita : langa cel mai inalt punct al FERICIRII se afla cea mai adanca prapastie a DURERII""

Offline B3b3

• Mesaje postate: 243
  • " Sunt geana de lumina din privirea unui luceafar!
    • Vezi Profilul
« Răspuns #2 : 12 Octombrie, 2006, 07:24:39 am »
 Buna Gina! ai ajuns la timp pe un site cu oameni deosebiti,bine ai venit!
Trezirea!!! cum sa l distruga pe el plecarea ta daca el oricum ti a spus clar ca sta cu tine pana se insoara ,deci se poate intampla in orice moment ,esti pregatita  pt clipa in care iti va da papuci? nu esti singura cu o sarcina dorita sau mai putin dorita ,nu ti face viata mai grea decat este
andy a f scurta si la obiect ,sa nu te superi pe exprimarea ei,nu a vrut decat sa fie foarte promta in sfaturi
ai grija de tine  :-* sa ne mai scrii!
doamne andy imi esti pe zi ce trece tot mai draga ( ai un stil de exprimare  :D )
Cel care are incredere in el va castiga increderea celorlalti!

Offline andY20

• Vezi Profilul
« Răspuns #3 : 12 Octombrie, 2006, 09:42:10 pm »

mersi Adinutza!!!!!!!!!
nu vreau sa supar pe nimeni dar asta e realitaea............
de ceva timp am inteles ca nu mai merita sa iubesc asa ca stau deoparte si observ pe altii asa e mai bine,le mai dau cate un sfat daca pot,sufar cu voi ma bucur cu voi dar ata .
iubre=pauza
va pup si sa fiti fericite :-* :-* :-* :-* :-*
""Nu uita : langa cel mai inalt punct al FERICIRII se afla cea mai adanca prapastie a DURERII""

Offline B3b3

• Mesaje postate: 243
  • " Sunt geana de lumina din privirea unui luceafar!
    • Vezi Profilul
« Răspuns #4 : 12 Octombrie, 2006, 10:31:07 pm »
 viata fara iubire,acum ma sperii  :D...
Cel care are incredere in el va castiga increderea celorlalti!

Offline andY20

• Vezi Profilul
« Răspuns #5 : 14 Octombrie, 2006, 06:16:39 pm »

nu te speria ma simt mai bine ca niciodata!!!
chiar am inceput sa mi schimba viata 100% : lucrez mai mult ,curand am sa mi fac niste mici""operatii""pt ca nu mi plac cateva lucruri la mine,nu sunt urata dar vreau sa fiu mai frumoasa ;D ;D ;D
mi e cam frica dar pt frumusete trebuie sa rabzi  :-\ :-\ :-\
daca eram indragostita nu reuseam sa fac nimic pentru ca sacrificam totul pt cel iubit asa cum vrea si Ginutza .
  curand am sa va trimit poze cu mine dupa cele 3 operatii care vreau sa le fac ,in cateva luni voi fi o alta persoana,psihic m am schimbat acum vreau si fizic:'( :'( :'(
sunt speriata dar sunt pe maini bune ,am incredere in chirurgul meu :-\ :-\ :-\ :-\
asa ca sunt super fericita nu mai am nevoie de nimic :-* :-* :-* :-* :-*

Offline Escu

• Global Moderator
  • Mesaje postate: 2561
  • Gen: Bărbat
  • Why so serious?
    • Vezi Profilul
« Răspuns #6 : 14 Octombrie, 2006, 09:19:43 pm »
iti urez success in ceea ce vrei tu sa faci.sper sa ajungi acolo unde doresti
Let's put a smile on that face!

• LoveTime.Ro
    • Vezi Profilul
« Răspuns #7 : 09 Ianuarie, 2007, 02:31:29 pm »
 :)Salut  va multumesc ptr sfaturi.....acum sunt bine am nascut baiat si pe 21 fc 2 luni...insa cu tatal copilasului suntem bine si ne-am impacat......

• LoveTime.Ro
    • Vezi Profilul
« Răspuns #8 : 09 Ianuarie, 2007, 04:33:59 pm »
 :-[Sa revin la povestea mea.......ii multumesc lilianei din gl ptr niste sfaturi si am avut curajul sa ma duc la el sa vb cu el...de atunci ma simt mai bine si ma bucur foarte enorm de mult timp el incearca sa ne fie bine....eu acum ma ocup de bebe si el sia lasat seralul k sa inceapa sa munceasca acum imi caut si eu de munca......:* :-*....ce sa va mai zic in rest suntem bine.....va mai ast cu niste sfaturi :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :o :D ;D :D

Offline Rebecka

• Mesaje postate: 126
  • Ai incredere ca poti, si vei putea!!
    • Vezi Profilul
« Răspuns #9 : 09 Septembrie, 2007, 09:00:17 pm »
uuuff, okay vecina, si eu i-am multumit odata Lilianei ptr niste sfaturi, putem zice chiar ca e un fel de Mama Omida a Galatiului ;D :D, eu una sincer sa fiu as prefera sa ascult povestea intreaga,ptr ca nu am inteles aproape nimic, okay te felicit ptr copilas, si ptr c o duci bine, dar sunt curioasa, cati ani ai? Esti sigura ca ai facut alegerea potrivita? Mie imi spuneau oamenii astia deosebiti de pe site odata ca un copil traieste ca parintii lui sunt printul si printesa din poveste si se iubesc mult...copilul tau asta vede la voi...sau ma rog, in viitor asta va vedea? Iti doresc din inima sa fie asa cum vrei tu, si sa fiti fericiti si sa va iubiti, si copilasul tau sa fie sanatos , frumos, destept si inconjurat de iubire!
Numai bine Gina!
Eu sunt un om fără de ţară,
Un strop de foc purtat de vânt,
Un rob razleţ scăpat din fiară,
Cel mai sarac de pe pamânt.
Eu sunt un mag de legea noua,
Un biet nebun, orbit de-o stea,
Ce-am rătăcit să v-aduc voua
Poveştile din ţara mea...Octavian Goga

• LoveTime.Ro
    • Vezi Profilul
Răspuns: il iubesc si acum....
« Răspuns #10 : 01 August, 2009, 04:07:10 am »
buna all va multumesc foarte mult pentru sfaturi si va rog sa ma iertati ca raspund asa de greu dar sunt plecata din tara si nu prea am timp am vrut sa va salut p toti va multumesc foarte mult.....poooop de aici din Spania de la familia mea :P :-* :laugh: :angel: :) ;) 8)

• LoveTime.Ro
    • Vezi Profilul
Răspuns: il iubesc si acum....
« Răspuns #11 : 29 Ianuarie, 2010, 02:51:19 pm »
http://Buna din dupa atata timp nu vam scris dar is bine baiatul la fel a facut 3 ani este mare face nazbatii dar ce sa zic despre tatal copilului ca acum regreta....ca mam despartit de el acum un an jumat,eu pe 15 februarie vin in tara sami vad familia si sa ma pregatesc de nunta a suroriii mele care va face nunta in iulie pe 17 si sunt incantata va multumec foarte in special a lilianei din galiti care imi este foarte buna prietena imi este ca o sora mai bine zis..... :P Va multumesc si va urez numai bine!!!! :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* ;) ;) ;) :-[ :P :P :P :P

• LoveTime.Ro
    • Vezi Profilul
Răspuns: il iubesc si acum....dar dupa aproape 5 anisori!!!!
« Răspuns #12 : 05 Februarie, 2010, 01:32:27 pm »
:-*Buna la toata lumea  :baby:mi bebe este marisor,pai nu stiu sa ma explic in mesajul anterior dra nu avuseram timp pentru a va povesti ce sa intamplat intre tatal copilului si intre mine.De cand am nceput sa munesc in in barul surori mele,dupa ce iam dat vestea ma luat la raca de ce trebuie sa muncesc ca barmana tocmai in barul surori mele,eu iam explicat ca nu gasesc loc de munca asa cum mi sa oferit dar el daca nu-i placea ce trebuie sa fac mam certat cu el pentru unele chesti care nu importa pentru mine si asa mam despartit,asa ca eu sunt singurica si cu bebe meu dar in fine sunt fericita.....astept sfaturile voastre :-[