Autor Subiect: Iubirea ma decimat bucatica cu bucatica  (Citit de 1780 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Unikat

• Mesaje postate: 1
  • LoveTime.Ro
    • Vezi Profilul
Iubirea ma decimat bucatica cu bucatica
« : 15 Mai, 2014, 08:30:51 pm »
Nu stiu de ce mereu iubirea imi da tarcoale si ajung sa sufar din cauza asta ...
Mi-am pus o dorinta cand eram mai mic sa am multe fete in viata mea ,minte de copil,dar nu mi-a trecut prin cap ca pentru fiecare fata care va trece rin viata mea o sa imi pierd o bucatica din inima,cu fiecare persoana care iese din viata mea,o parte din mine moare si in fiecare zi ma rog sa pot sa imi scot inima din piept si sa o ingrop undeva..dar nu se poate ... nu stiu cum se face ,dar de fiecare data cand mi-e bine si sunt multumit ca sunt singur ,apare cineva in viata mea care mi-o rastoarna peste cap...nu imi vine sa cred ca spun asta dar nu le caut eu pe ele,ele ma cauta pe mine ...nu sunt nici un frumos,sunt un baiat normal ca toti ceilalti,dar totusi nu stiu cati din ceilalti ar suferi cat sufar eu dupa fiecare relatie oricat de putin ar dura aceasta.Nu inteleg nu le acord atentie dar totusi le atrag ,incerc sa fiu indiferent dar totusi ele le place ...nu pot spune ca daca vad o persoana ca e trista nu imi pasa ,ma duc langa ea incerc sa ii ridic moralul dar asta le face pe ele sa creada ca am ceva pentru ele ,dar nu am ... si de aici incepe totul ..telefoane,iesiri pe afara ,se infiripa prietenii,incearca de fiecare data sa imi scoata cuvinte pe gura pe care nu le-as spune ,dar totusi le spun fiindca asa sunt eu ,ma comport frumos cu oricine,mai ales cu o fata , nu suport persoanele care nu stiu sa aprecieze o fata,care isi bat joc de ea,pentru mine cu o fata tre sa te comporti ca si cu o mica printesa,asta e obiceiul meu,asa sunt invatat ...dar prostia mea ca oricat de mult nu vreau sa ma indragostesc o fac pana la urma si cine sufera la sfarsit ? eu :)) de multe ori nu am vrut sa aud de fete ,dupa fiecare despartire vroiam doar sa uit de toate si de tot sa dorm intr-un vis adanc in care sa fiu fericit ,sa nu ma trezesc la realitate ,dar dupa fiecare perioada ,in care stateam linistit i se punea pata uneia pe mine ..nu stiu de ce dar ma simt folosit( probabil multi baieti ar dori sa aiba parte de asa ceva sa te foloseasca fetele :)) ,car eu nu sunt asa, incep si tin la fiecare dintre ele si ma doare enorm cand se sfarseste) ma intreb ce am ce e neregula cu mine,nu pot dormi noptle ma gandesc de ce trebuie mereu sa sufar ,de ce nu pot sa gasesc pe o persoana care sa si raman,sa ii acord ei toata iubirea pe care o am in mine....am facut de multe ori greseala sa stau cu o fata care ori sa despartit de cineva ori avea pe cineva...si acum tocmai sa incheiat o relatie cu o fata pe care o idragesc mult de tot, si unde mai pui ca ma vad si cu ea zilnic ,imi vine sa ma urc pe pereti stiind ca nu o pot imbratisa ,ca nu o pot saruta ,ca nu o pot tine de mana cand plecam acasa,as da toate relatiile pe care le-am avut cu una singura...unika si atat...poate radeti de mine ,dar asta simt ....