Autor Subiect: la un pas de dezamagie,oare va fi?  (Citit de 2224 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline andreiuu

• Mesaje postate: 1
    • Vezi Profilul
la un pas de dezamagie,oare va fi?
« : 13 Septembrie, 2009, 03:51:17 am »
mda...iata-ma si in fata faptului implinit,te simt mai sigura ca niciodata decisa sa ma indepartezi si dupa vreo 5-6 ore de plimbat cu masina ajung la concluzia hilara ca totusi te iubesc si nu vreau sa renuntz``de ce? nu stiu nici eu un instinct de ala primar un feeling de predestinare sau poate sunt eu prea naiv si cred in chestii de genul./...iarasi again and again pe o prostie,o super prostie aveam in cap o seara superba plina de noi si acum nu fac decat sa-mi innec amarul cu o sticla de cola pana in zori,e destul de greu..park sunt haituit bafta p` mine ca sticla are 2 l si e plina,singura satisfactie pe seara asta,o sambata noapte de "neuitat":( ...in fine deja ma abat de la subiect adica TU,e totul atat de frumos cand suntem impreuna eu te iubesc ca un copil si as sta cu mainile pe coate o viata intreaga privindu-te tie ti se pare ciudat dar in adancul tau ma simti super-ok...ne asemenam avem foarte multe puncte comune in dragoste insa tu se pare ca vrei sa tradezi tot ce e mai frumos intre noi,te rog gandeste-te la noi gandeste-te ca toate lucrurile astea ce se potrivesc intre noi ar plange dupa puzzle-ul asta ,eu simt ca nu mai pot intalni o femeie ca tine cu principiile tale si modul tau de a fi esti cva unic,pt asta te iubesc,pt ca poti oferi ceea ce eu doresc iar eu iti pot oferi ceea ce tu visezi e foarte greu sa mai gasesti persoane ca noi in ziua de azi! ar fi pacat de noi,de modul cum gandim,de modul cum percepem dragostea,de toate detaliile,ne omitem prea mult si ne pierdem in chestii ce nu fac front comun cu ceea ce inseamna fericire si dragoste in 2....lucrul asta ar trebui sa fie cel mai important si mai puternic,cel putin asa il vad si cred cu tarie ca si tu il vezi la fel desi poate nu sustii asta sus si tare.....hai sa ne visam impreuna,hai sa fim noi cei mai importantzi,hai sa ne iubim cu toata fortza de care suntem capabili,hai sa uitam de toate problemele ce ne inconjoara si makr prin lumea noastra cladita prin dragoste sa ne facem viata asa cum ne-o dorim,hai sa fim fericitzi noi in primul rand si vei vedea ca lucrurile o sa se aseze si vor fericitzi si cei din jur,hai sa fim maturi sa cladim ceva frumos....e pacat de asemanarea dintre noi,eu personal nu vreau sa dau cu piciorul femeii vietii mele ti-o repet pur si simplu asta simt....si as putea continua la nesfarsit vorbind despre TINE pt ca in esentza u esti principalul motiv pt care eu as privi inainte cu incredere si stiu cum esti,ce simtzi,ce vrei si vei avea grija de ceea ce simt implicit de mine...sper sa nu ma dezamagesti,iar eu la randul meu nu voi dezamagi```iar dupa toate astea singura certitudine in care ma regasesti e intr-o simpla replica care poate uneori e agasanta sau poate unii o considera stereotipa,insa daca ii simtzi sinceritatea,devotamentul si pasiunea cu sigurantza te va pune umpic pe ganduri : "te iubesccccccc" !!! si sper sa-mi raspunzi la telefon astazi :X