Autor Subiect: Povestioara mea.  (Citit de 1991 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline StrawBerry

• Mesaje postate: 5
  • Gen: Femeie
    • Vezi Profilul
Povestioara mea.
« : 06 Iunie, 2010, 01:38:38 pm »
Pei chiar daca nu ma cunoaste nimeni de pe acest site m-am gandit sa va zic povestioara mea..Acuma 7 luni eu am fost cu un baiat Marius pe un joc...pe mess... dupa noi ne-am despratit pentru ca el credea ca imi bat joc de el.Am aflat ca el sa cuplat cu prietena mea cea mai buna....mi sa parut o chestie urata din partea lui apoi mie imi placea din ce in ce mai mult de el desi eram departe de acel baiat dupa 7 luni vine el cu Impacarea totu` bine si frumos ne-am impacat a zis ca sa schimbat bla bla.Am stat un timp impreuna si el incepe cu crize de gelozie...cu neincredere ca nu e bine ca suntem impreuna ca il insel ca ar trebui sa il uit si chestile astea pe mine una m-au indepartat de el.Acuma vine vara si vara imi aduce aminte de un alt baiat Mihai la care tin foarte mult il iubesc cu toata finta mea,il ador si nu stiu ce sa fac..:( nu pot sa renunt la Marius pentru Mihai pentru ca de Mihai nu mai stiu nimica si Marius vrea sa ne intalnim iar,eu nu sunt pregatita ce sa fac in situatia asta?

Offline andalusia

• *
  • Mesaje postate: 24
  • Gen: Femeie
    • Vezi Profilul
Răspuns: Povestioara mea.
« Răspuns #1 : 07 Iunie, 2010, 07:17:12 am »
Postul tau e atat de haotic ca nu am inteles nimic. Mihai, Marius, am fost pe mess 7 luni, apoi cu crize de gelozie etc etc. Pe cuvant, reciteste o data ce ai scris si gandeste-te ca nu stii nimic din toate astea. Ce ai intelege?

citez: Acuma vine vara si vara imi aduce aminte de un alt baiat Mihai la care tin foarte mult il iubesc cu toata finta mea,il ador si nu stiu ce sa fac.." [...] "de Mihai nu mai stiu nimica". Atunci ce anume nu stii ce sa faci? Si ce are a face Marius cu toate astea?

Cand postezi da "verificare" inainte de post si mai citeste o data, corecteaza greselile de ortografie si de coerenta a mesajului si apoi posteaza. Atunci poate te putem ajuta cu un sfat, cu o parere...