Autor Subiect: scrisoare...  (Citit de 1960 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline 0nLy_Hope

• *
  • Mesaje postate: 8
  • Gen: Femeie
    • Vezi Profilul
scrisoare...
« : 14 Septembrie, 2004, 02:10:57 pm »
Dragul meu...
A trecut atata amar de vreme de cand nu ti-am mai auzit vocea langa urechea mea, de cand nu ti-am ai auzit bataile inimii...
Nu ti-am mai scris, nu am avut puterea si nici curajul.Mi-am promis ca voi renunta la tine.Poate ca aceasta e doar o ultima iluzie, o ultima lacrima...
Ma gandesc la tine tot mai rar...dar...sunt momente...momente ca acestea cand sentimentul e atat de puternic incat ma doboara si simt ca s-a dus odata cu tine si sansa mea de a fi fericita...
Ma doare prezenta ta...atat de tare incat simt ca rana din mine se adanceste pe zi ce trece.Te-am dezamagit iubitule si acuma fug ca o lasa de privirea ta. As vrea sa cred ca Dumnezeu are alte planuri pentru mine. De acuma ii voi darui altcuiva toata inima mea dar nu va trece nici un septembrie fara sa ma gandesc la tine. Ramai prima dragoste...cea mai speciala persoana din viata mea, te voi purta mereu in suflet...ingaduie-mi sa-ti spun pentru ultima oara...te iubesc...   
ramai cu bine....
so I lay my head back down and I lift my hands and pray, to be only your's I pray...