Autor Subiect: Cum o pot cuceri  (Citit de 1366 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Icarus

• Mesaje postate: 1
  • LoveTime.Ro
    • Vezi Profilul
Cum o pot cuceri
« : 11 Iulie, 2011, 03:40:00 pm »
M-am indragostit de o fosta colega,care acuma este plecata in italia,dar viziteaza romania anual
Totul a inceput pe facebook,am gasit profilul ei,i-am cerut id-ul si am inceput sa vorbim...facem asta de vreo 7 luni,de Sf Valetin i-am trimisa felicitare electronica,dupa ce a citit-o mi-a zis cu parere de rau ca deja are prieten...acum s-a despartit de el si am intrebat-o peste 3 zile dupa despartire daca vrea sa fie prietena mea si a zis ca nu vrea sa mai aibe deocamdata iubit dupa ce s-a despartit...peste vreo 2 saptamani trebuie sa fie in romania si i-am zis ca o invit sa iesim la o plimbare...pe mess a acceptat dar nu stiu daca o sa vrea sa iesim...
Nu stiu ce sa-i mai spun ca sa fie atrasa de mine,i-am zis ca eu sunt un pasionat feroviar(pozez/filmez trenuri),cateodata mai scapandu-ma sa-i zic ce-am facut intr-o zi anume,ca am filmat etc...
Amandoi avem varsta de 15 ani,ea fiind in zodia taur eu in zodia pesti...aproape in fiecare zi ii spun ca o iubesc
Va rog frumos sa ma ajutati!

Offline Dexter16

• Mesaje postate: 136
  • Gen: Bărbat
  • Albul e o culoare ipocrita...
    • Vezi Profilul
Re: Cum o pot cuceri
« Răspuns #1 : 18 Septembrie, 2011, 10:33:01 pm »
whoa ...ma intreb cum a decurs povestea pana acum avand in vedere ca au trecut 2 luni ... personal nu cred ca Icarus a obtinut fata , voi ce credeti? :D
Nu pentru ca ar avea vreun defect sau altcv (mai ales ca mi-a placut faptul ca ii palcea de ea de 7 luni ) ,dar pur si simplu mi-am dat seama ca nu avea nici o sansa cand a zis "ii zic in fiecare zi ca o iubesc" : flatarea te duce departe mai ales la o fata de curand parasita ,dar nu tine prea mult . :D
Nu uita ca desi florile infloresc de capu lor pe campii ,daca o aduci in casa tot va trebui sa ai grija de ea....