Autor Subiect: declaratie....mie....  (Citit de 4346 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline amelie

• Mesaje postate: 628
  • Gen: Femeie
  • omul stie mai mult decat intelege
    • Vezi Profilul
declaratie....mie....
« : 15 Martie, 2008, 09:19:22 am »
TE IUBESC!!!!

nu pentru ceea ce crezi ca esti, ci pentru ceea ce esti, nu pentru ca ochii tai stralucesc in care directie trebuie, ci pentru ca ochii tai stralucesc cand simti, nu pentru ca saruti pe cine si cand trebuie, ci pentru ca o faci atunci cand simti, nu pentru ca trebuie sau asa este indicat, ci pentru ca asa simt
:-[ :-[ :-[
doar pentru ca toate pasarile au aripi, nu inseamna ca zboara toate la aceeasi inaltime...

Offline Paul

• Mesaje postate: 1520
  • Gen: Bărbat
  • Sa fiti iubiti!
    • Vezi Profilul
Re: declaratie....mie....
« Răspuns #1 : 15 Martie, 2008, 07:15:25 pm »
Superba declaratie de dragoste, dar cum imi place sa fiu sincer si la obiect... as schimba un singur cuvant... Din mie in tie...
Iubesc, deci exist.

Offline amelie

• Vezi Profilul
« Răspuns #2 : 16 Martie, 2008, 12:48:52 pm »
dar...mie mi-a fost adresata...nu pot sa schimb asta... ;)
doar pentru ca toate pasarile au aripi, nu inseamna ca zboara toate la aceeasi inaltime...

Offline amelie

• Vezi Profilul
« Răspuns #3 : 01 Februarie, 2012, 06:48:52 pm »
Si eu te am cautat..si mult timp nu mi am dat seama ca tu esti cea care se potriveste cel mai bine cu mine..si potrivirea era asa de clara.. la trup si la suflet..iubirea perfecta a sufletului meu.. sunt fericit acum ca mi am dat seama.. chiar daca mai tarziu..si ca si tu ai simtit cand a fost prima oara iubire..de fapt tu simti totul asa de bine pentru ca esti asa sensibila..asa cum imi doream de fapt sa fie iubita mea..si stiu ca nu e nimic intamplator..
Iti multumesc pentru tot ce mi ai daruit zana mea frumoasa...magia iubirii tale e fericirea mea de fiecare zi..
TE IUBESC a mea dulce ppv ! si te voi iubi pana la sfarsitul acestei calatorii..doar pe tine!
« Ultima Modificare: 01 Februarie, 2012, 06:56:11 pm de amelie »

Offline amelie

• Vezi Profilul
« Răspuns #4 : 12 Martie, 2012, 11:31:18 am »
Iubirea ta de zana buna ma face sa sper si sa visez.. ma face sa simt ceva atat de intens, ceva ce n am mai simtit asa profund..
Si cand esti departe si nu pot sa ti aud glasul tau atat de dulce, caruia ii simt toate nuantele acum..simt ca te gandesti cu atata iubire la mine,.simt asa cum o mare  cu valuri calde ma invaluie si un soare cald, intens...stiu ca e iubirea ta, gandurile tale se materializeaza aproape intr o frumusete ce nu are sfarsit a mea dulce ppv, iubirea mea de vis, iubirea mea de dor..

Offline amelie

• Vezi Profilul
« Răspuns #5 : 28 Martie, 2012, 09:11:22 am »
vietile noastre au fost paralele... pana cand a venit acel magic moment al intalnirii, o neasteptata perpendiculara..si dupa surpriza si neincrederea inceputului, dragostea a crescut, floare rara, minune la care niciunul nu a sperat..
dar asa era destinul nostru sa ne recunoastem mai tarziu..
acum  iubirea noastre e un cerc perfect  si  dulcele parfum  al iubirii tale mi l doresc tot timpul in preajma mea..
Te iubesc ppv a mea frumoasa, cu suflet de zana! (cate o inimioara pentru fiecare an impreuna..)

Offline amelie

• Vezi Profilul
« Răspuns #6 : 19 Iunie, 2012, 06:10:28 pm »
fructele furate sunt intotdeauna mai dulci, nu? la fel si sarutarile si iubirea poate.. dar acum si eu imi doresc sa te tin in brate tot timpul, sa te sarut fara sa ma feresc de nimeni..poate ca asa e destinul nostru..rau, ca e asa tarzie iubirea dar bun pt ca ne a ingaduit sa fim in sfarsit impreuna..ce e important pana la urma?..e ca te iubesc atat de mult si simt acum cat de mult ma iubesti iubita mea dulce si frumoasa si trebuie sa ne bucuram de fiecare clipa impreuna..poate intr o zi..daca destinul va vrea nu ne vom mai feri..

Offline amelie

• Vezi Profilul
« Răspuns #7 : 28 Septembrie, 2012, 03:21:28 pm »
La inceput a fost doar un abur ca acela al cafelei apoi dragostea si a dezvaluit toate nuantele si parfumurile si am gustat din ea cu nesat..pentru ca o doream asa mult.. desi negam asta..Dragostea mea frumoasa, pisa mea iubita la care ma gandesc eu de la prima cafea a diminetii pana la ultimul sms al noptii..esti in sufletul  meu, in inima mea..frumusetea si dragostea ta m au cucerit pentru totdeauna.. doar tu imi poti darui fericirea care mi o doream..asa e destinul nostru frumos! chiar daca nu l am ghicit in..zatul cafelei!..TE IUBESC a mea dulce ppv !!!