Autor Subiect: IUBIRE IMPOSIBILA...  (Citit de 2796 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline LAYNA

• Mesaje postate: 7
  • Gen: Femeie
  • REALITATEA ESTE MEREU O ILUZIE
    • Vezi Profilul
IUBIRE IMPOSIBILA...
« : 03 Octombrie, 2006, 01:32:38 am »
Exista asa ceva dupa parerea voastra??? Vi s-a intamplat sa va indragostiti de cineva si sa nu ii puteti impartasi dragostea?

Eu m-am indragostit de o persoana alaturi de care nu voi putea fii niciodata. O iubesc...o iubesc cu toata puterea sufletului meu...si voi muri cu aceasta iubire in suflet...
OMUL CEL MAI FERICIT ESTE ACELA CARE-I FACE FERICITI PE CAT MAI MULTI OAMENI.

Offline serenity82

• Mesaje postate: 896
  • Just me
    • Vezi Profilul
Răspuns: IUBIRE IMPOSIBILA...
« Răspuns #1 : 03 Octombrie, 2006, 08:01:01 am »
da mi s-a inamplat si cred ca mi se intampla si in acesto moment. problema e ca am un sentiment de frustrare de care nu pot scapa pentru ca sentimentele nu sunt ceva ce poti controla  :'(
Cea mai mare iubire este cea care iti slabeste sufletul si care ne face sa vrem si mai mult. Cea care ne arde inimile si care ne linisteste mintile.

Offline Summer

• Mesaje postate: 3
  • LoveTime.Ro
    • Vezi Profilul
Re: IUBIRE IMPOSIBILA...
« Răspuns #2 : 06 Octombrie, 2006, 12:06:38 am »
Pot sa va intreb politicos, citi ani aveti?  Eu am fost indragostita de  cineva din copilarie, am tinut legatura peste mari si tari cam 25 de ani. Ne intilneam la citiva ani si amindoi simteam acelasi lucru, dar viata ne-a dus in directii diferite.  Despartirea era foarte grea de fiecare data. Telefoane, emails,dar in capul meu cel putin, era dragoste mea cea mare.

Hai sa-ti spun deznodamintul........, nu de curind, ne-am intilnit, si pt prima data am avut ocazia sa stam impreuna pt o saptamina, si sa colindam prin tara impreuna!

Abia atunci m-am lecuit, cind am vazut ca intr-adevar niciodata nu o sa putem fi impreuna, din cauza asta pt ca nu ne suportam unul pe altul.  Era doar fantezia tineretii, povestea aceea in care toti vrem sa credem, cartea aceea de dragoste care ne vedem ca personajul din ea, un fel de Anna Karenina (nu stiu daca am scris bine), vrem sa fim victima!!!!

Timpul le razolva pe toate!

Offline serenity82

• Mesaje postate: 896
  • Just me
    • Vezi Profilul
Răspuns: IUBIRE IMPOSIBILA...
« Răspuns #3 : 06 Octombrie, 2006, 09:20:34 am »
DA eu una am 24 si nu e o iubire de tinerete ca ne cunoastem doar din vara. oricum eu una am fost cu el si nu numai ca ne suportam dar cand suntem impreuna totul e mult prea frmos casa poata deveni realitate :'(
Cea mai mare iubire este cea care iti slabeste sufletul si care ne face sa vrem si mai mult. Cea care ne arde inimile si care ne linisteste mintile.