Autor Subiect: Nou veniti vechi...  (Citit de 2531 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Paul

• Mesaje postate: 1520
  • Gen: Bărbat
  • Sa fiti iubiti!
    • Vezi Profilul
Nou veniti vechi...
« : 18 Aprilie, 2006, 11:11:08 pm »
Ar fi frumos... sa ne amintim cu totii cum eram cand am "pasit" prima data in Lovetime...

Asa... ca... deschid eu drumul...

Ma numesc Paul, sunt student la Silvicultura in Brasov, am descoperit site-ul vostru din intamplare cautand un loc unde sa-mi public cateva poezii... Imi place foarte mult. Sper sa devenim prieteni buni
Iubesc, deci exist.

Offline Guardian|Angel

• Mesaje postate: 1041
  • Gen: Femeie
  • i`ll be wherever you`ll need me...
    • Vezi Profilul
Re: Nou veniti vechi...
« Răspuns #1 : 18 Aprilie, 2006, 11:25:19 pm »
Ei bine, eu m-am bagat din prima in seama, ca mai apoi sa imi fac prezentarea...cu inatrziere....dar m-am lipit imediat de sufletul lovetime-ului si de utilizatorii acestuia... :-*
"Femeia domnilor, e singura care conteaza!!"

Offline sunshine

• Mesaje postate: 1420
  • Fii tu insuti schimbarea pe care o doresti lumii
    • Vezi Profilul
    • http://lilysunrise.blogspot.com/
« Răspuns #2 : 19 Aprilie, 2006, 08:00:05 am »
Ce sa zic? Probabil a fost o noua sansa pt mine. Cautam informatii pt un proiect si v-am gasit pe voi, eram coplesita de singuratate si aici am putut sa-mi "rasfoiesc" viata , am inteles in sfarsit cat de mult am gresit si langa voi am inceput sa sper si sa astept( asta nu inseamna ca voi primi ceva , insa zilele trec mai usor langa voi ) .Cine sunt, stiti deja, cine voi fi ....probabil acelasi suflet plin de iubire si prea las ca sa accepte sfarsitul.

PS: dar barbatii peste 3o de ani ;Dunde sunt?  ::) ???
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

Offline digitty

• Mesaje postate: 495
    • Vezi Profilul
« Răspuns #3 : 19 Aprilie, 2006, 08:50:17 am »
Numele meu este Andreea si sunt inca in liceu(Giurgiu).Profii imi omoara zilele si cred ca o sa traiesc cu vreo cativa ani mai putin datorita lor. Eu nu prea obisnuiesc sa scriu pe forumuri,dar acesta este singurul care a reusit sa-mi captiveze atentia,asa ca aproape de un an de zile va dau batai de cap pe aici cu mintea mea de copil  ;D si va trebui sa mai indurati ceva vreme prezenta mea :P  :)
everything is ok in the end...if it's not ok, then it's not the end.

Offline desdemona

• Mesaje postate: 1694
  • esentialul este invizibil pt ochi
    • Vezi Profilul
Răspuns: Nou veniti vechi...
« Răspuns #4 : 19 Aprilie, 2006, 10:26:51 am »
Ma numesc Maria.Maria Alexandra..familia mea de aici ma stie de Des...
Am venit am plecat..iar am venit iar am plecat...si intr-un final m-am intors acasa...sunt la fel ca un vant de primavara...
Cativa apropiati...cei dragi mie de aici..imi spuneau ca sunt ca o lumanarica ..a sperantei...sunt sau nu..am ramas aici...si voi mai petrece mult timp la o cafea,la o prajitura sau avand grija ca rochiile mele sa nu fie furate.
aveti grija de voi dragii mei. :-*
haideti...va iubesc :)
Singuratatea te transforma intr-un Cristofor Columb navigand spre continentul propriei inimi.
 Cate catarge nu-ti cresc in sange ,cand de lume te leaga numai marile?pe fiecare clipa m-as imbarca spre apusurile Timpului