Autor Subiect: pt. baieti...  (Citit de 2900 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline ela

• Mesaje postate: 80
  • Gen: Femeie
    • Vezi Profilul
pt. baieti...
« : 21 Septembrie, 2004, 08:54:20 pm »
AI GRIJA DE EA...adica sa nu se impiedice in tocurile de 10 cm,tu tinand-o delicat de mijloc ori sa-i platesti facturile...
INTELEGE-O...cand ea a fost atat de furioasa din cauza sefului care a penalizat-o,iar ea s-a razbunat pe superba ta colectie de antichitati,aruncand-o de pereti,ca doar de,trebuia sa se linisteasca cumva...
RESPECT-O....adica sa-i cumperi o piatra pretioasa nu un banal inel de argint...
FII DEVOTAT EI...ea tot timpul are dreptate,doar stii asta,asa ca nu o contrazice!
RECUNOASTE-I MERITELE...lauda-i supa care ti-a pregatit-o,desi ti s-a acrit pana si sufletul de la ea.
OFERA-I ASIGURARI...de tot felul,esti liber,te priveste cum o faci!E treaba ta!Dar chiar daca te ia cu ameteli,te doare in gat si-ti simti picioarele paralizate,spune-i o data TE IUBESC!

P.S:ne plac florile!!!!!
« Ultima Modificare: 21 Septembrie, 2004, 10:00:21 pm de friend »
oamenii care isi tot amana fericirea sunt ca si niste copii care alearga dupa balonase de sapun pentru a le prinde

Offline ela

• Vezi Profilul
Re: pt. baieti...
« Răspuns #1 : 21 Septembrie, 2004, 09:16:54 pm »
...am uitat esentialul nu?...sa ne iubesca cu adevarat!pupici pt toti :-*
oamenii care isi tot amana fericirea sunt ca si niste copii care alearga dupa balonase de sapun pentru a le prinde

Offline instinkt

• Mesaje postate: 109
  • Gen: Bărbat
  • Iubeste si vei fi fericit !
    • Vezi Profilul
« Răspuns #2 : 21 Septembrie, 2004, 09:54:25 pm »
Si eu am iubit cu adevarat. Si am facut lucrurile pe care le-ai scris tu, si nu le-am facut cu nici un fel de strangere de inima, asa cum arati tu pe acolo. Le faceam din suflet, pt. ca asa simteam... Si ? Au contat aceste lucruri ??? Se pare ca nu....

friend

• Vizitator
« Răspuns #3 : 21 Septembrie, 2004, 10:03:26 pm »
Pacat, instinkt, nu-i asa?! Toate se repara pana la urma dar colectia de antichitati n-o mai salveaza nimeni! Pai sa nu-i zici vreo doua de supa! >:(
« Ultima Modificare: 21 Septembrie, 2004, 10:05:48 pm de friend »

Offline viulian

• Administrator
  • Mesaje postate: 1941
  • Gen: Bărbat
  • :)
    • Vezi Profilul
    • http://www.hex.ro
« Răspuns #4 : 21 Septembrie, 2004, 10:52:49 pm »
Aaahaha.. postul din deschidere m-a facut sa rad bine :D :D

Ceva de genul: "pune-ti inima in palma mea, serveste-ma si adora-ma" continuarea fiind in mintea eventualei tipe "fraiere, am sa te folosesc pana la epuizare, si apoi cand apare unu care ma starneste, te las si plec la el!".

Hihih, de ras, nu?

Eu zic asa: "Better let the kittie cat come to you, than chase her around the yard with a bowl of milk!".

Orice femeie cauta misterul, cauta sa te poata domina, dar pana la un punct unde nu poate sa te mai domine caci deja te atinge in masculinitatea ta; daca cedezi, femeia incet isi pierde respectul fata de tine si deci si atractia si tot fundamentul misterului..

Sa faci tot ce scrie la punctul unu DOAR daca SI EA TE IUBESTE. Daca NU te iubeste, si o faci ca sa impresionezi si sa atragi atentia, ghinion! Realitatea vorbeste! Poti sa stai si in cap si tot nu se uita la tine nici s-o pici cu ceara.
Alegeti doar femeile cu care va impacati bine, si care si ele raspund atractiei voastre. E atat de simplu, nu ? E autentic, frumos, nu stressati pe nimeni cu insistentele voastre, si nici nu suferiti aiurea.

Concluzia mea "pt. baieti" este fiti BARBATI, simtiti femeile (si barbatii au al 6-lea simt, dar au fost spalati pe creier ca doar femeia il are!), alegeti ce trebuie, si sunteti fericiti mereu. Nu femeile sunt greu de inteles, ci confuzia "barbatului" care nu prea stie ce vrea si nici nu prea stie unde sa caute sa gaseasca ceea ce isi doreste, si nici nu prea stie obtina/pastreze atunci cand gaseste. Pai si nu e aici realitatea si existenta care vorbeste mai autentic ca niciodata prin... selectie naturala ? Cum sa aiba success un asemenea "mascul" ? Nu indemn la animalicitate, dar nici sa fii bleg si sa iti pui inima in palme, sa ingenuchezi, si apoi sa cersesti!

Postul meu nu e menit sa certe, ci doar sa arate o cale.. Am fost si eu baiat, si am suferit. Si apoi am inteles ;D si am crescut. Acum e muuult mai bine  8)
« Ultima Modificare: 21 Septembrie, 2004, 11:04:10 pm de viulian »

Offline ela

• Vezi Profilul
« Răspuns #5 : 22 Septembrie, 2004, 09:10:35 pm »
mda...ai perfecta dreptate...nu sunt fetele greu de inteles,tre' doar sa stie barbatul ce vrea defapt de la ea.cred ca-i valabil si pt baieti chestia asta,desi de foarte multe ori nu-i inteleg,si stiu exact ce vreau de la ei...ce sa fac?poate cer prea multe de la cine nu trebuie :P