Autor Subiect: Am revenit plina de viata :)  (Citit de 3264 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Evangeline

• Mesaje postate: 665
  • Printesa Katterina de Beauburg
    • Vezi Profilul
Am revenit plina de viata :)
« : 25 August, 2006, 02:42:06 am »
Dupa o lunga pauza am revenit pe forum. Stiu ca tot am spus ca voi fi alaturi de voi in aceasta vara dar nu a fost sa fie. Am fost si eu in vacanta si ce vacanta :D...am boierit si nici nu s-a comparat viata din aceasta vara cu cea din timpul anului scolar. Alt mediu, alti oameni si cel mai frumos a fost ca l-am avut alaturi pe iubitul meu dupa o lunga pauza. Am fost cu adevarat fericita si inca sunt desi acum sunt din nou departe de iubitul meu. Il port in sufletul meu si il iubesc mult de tot, asta ma ajuta sa trec mai usor peste distanta dintre noi.
Am venit din nou aici sa va impartasesc gandurile si sentimentele mele. Nu va pot lasa, consider ca fac parte din aceasta comunitate si va iubesc pentru ca sunteti minunati :-*

Va pup dulce si imi cer scuze ca am lipsit o vara intreaga de langa voi :-* :-* :-*
Never, never quit!

Offline Just

• Mesaje postate: 1089
    • Vezi Profilul
Re: Am revenit plina de viata :)
« Răspuns #1 : 25 August, 2006, 08:36:49 am »
 Bine ai revenit,Kitty!Ma bucur ca te am din nou aici si ca te voi citi din nou.

Toti avem nevoie de o frumoasa vacanta asa ca nu-ti face griji pentru absenta ta.Ai fost si esti fericita ,asta e tot ce conteaza.

Stii care e partea frumoasa a unei relatii la distanta (are si o parte frumoasa ,stiu eu sigur)? Faptul ca atunci cand il/o intalnesti clipele petrecute impreuna le traiesti foarte intens,te bucuri in mod aparte de fiecare zi alaturi de el/ea si aceste clipe te ajuta foarte mult sa treci mai usor peste departarea interpusa intre voi.
And I promise forever ...
"White dove Fly with the wind Take our hope under your wings For the world to know That hope will not die..."

Offline viulian

• Administrator
  • Mesaje postate: 1941
  • Gen: Bărbat
  • :)
    • Vezi Profilul
    • http://www.hex.ro
« Răspuns #2 : 25 August, 2006, 09:03:41 am »
Salut :)

Eu chiar ma intrebam pe unde ai fost - ca erai prezenta o vreme - si dupa aceea ai disparut.

Bine ai revenit!

Offline desdemona

• Mesaje postate: 1694
  • Gen: Femeie
  • esentialul este invizibil pt ochi
    • Vezi Profilul
Răspuns: Am revenit plina de viata :)
« Răspuns #3 : 25 August, 2006, 10:26:19 am »
Ma bucur ca ai revenit!Ma mai bucur si ca ai ajuns cu bine acasa!
Ai grija de tine
te imbratisez..
               alexandra..
Singuratatea te transforma intr-un Cristofor Columb navigand spre continentul propriei inimi.
 Cate catarge nu-ti cresc in sange ,cand de lume te leaga numai marile?pe fiecare clipa m-as imbarca spre apusurile Timpului

Offline |ngerMorT

• Mesaje postate: 967
  • angel without wings...
    • Vezi Profilul
    • Disturbed
« Răspuns #4 : 25 August, 2006, 12:50:38 pm »
Asa sa si ramai...plina de viata! Si daca simti ca dai pe dinafara, nu fi egoista si mai da si pe la altii!  ;D

:-*
Viata poate fi inteleasa doar privind inapoi...dar trebuie traita privind inainte...

Offline Strumfita

• Mesaje postate: 867
    • Vezi Profilul
« Răspuns #5 : 25 August, 2006, 02:00:35 pm »
  ne bucuram ca ai revenit .. plina de viata ... optimista. ne-a fost dor de tine. te imbratisez si te pupicesc
daca iti pun un nor in suflet o sa iubesti mai mult cerul?

Zamolxis

• Vizitator
« Răspuns #6 : 25 August, 2006, 03:22:46 pm »
Bine ca ai revenit  :D :-*

Offline Evangeline

• Vezi Profilul
« Răspuns #7 : 25 August, 2006, 08:03:28 pm »
Va multumesc pentru primire :-*
Asa sa si ramai...plina de viata! Si daca simti ca dai pe dinafara, nu fi egoista si mai da si pe la altii! ;D

Nu-ti fa griji ca-ti dau si tie si nu numai ;)

Citat
!Ma mai bucur si ca ai ajuns cu bine acasa
Am ajuns cu bine dupa un drum extrem de lung si plictisitor :(

Just_a_tear sa stii ca ai dreptate are o parte frumoase dar foarte multe din pacate sunt urate. Dar sa nu ne intristam ca tocmai am spus ca sunt plina de viata ;) Mi-am mai amintit ceva inca o parte buna a unei relatii la distanta ar fi ca distanta te apropie mai tare si-ti doresti cu ardoare sa fii langa el/ea, stii sa pretuiesti mai mult ceea ce ai ;) (parerea mea :P)

Va pup dulce :-*
Never, never quit!

Offline sunshine

• Mesaje postate: 1420
  • Fii tu insuti schimbarea pe care o doresti lumii
    • Vezi Profilul
    • http://lilysunrise.blogspot.com/
« Răspuns #8 : 25 August, 2006, 10:35:13 pm »
Bine ai revenit, iubita, vesela si plina de tinerete :-*offffff ce repede a trecut vara.....dar lasa ca vine urmatoarea vacanta si veti fi din nou impreuna :-* :-* :-*
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

Offline Evangeline

• Vezi Profilul
« Răspuns #9 : 25 August, 2006, 10:49:52 pm »
Bine te-am regasit draga sunshine :-* Trec zilele si anii asa de repede, parca zboara. Toata vara pentru mine parca a fost doar o saptamana nu 2 luni si ceva ::)

Never, never quit!

furia ingerului

• Vizitator
« Răspuns #10 : 26 August, 2006, 09:08:48 am »
Bun re-venit.

Offline pokemon

• Mesaje postate: 1287
  • VDF
    • Vezi Profilul
« Răspuns #11 : 19 Septembrie, 2006, 09:16:47 pm »
Citat
Mi-am mai amintit ceva inca o parte buna a unei relatii la distanta ar fi ca distanta te apropie mai tare si-ti doresti cu ardoare sa fii langa el/ea, stii sa pretuiesti mai mult ceea ce ai Wink (parerea mea Tongue)
Distanta ne apropie mult mai mult decat ne am astepta...doare...fizic doare...dar sti ca te iubeste...sti ca se gandeste la tine in fiecare clipa...si atunci cand esti cu el este ca si sum L ai prinde pe Dumnezeu de mana  ;D
Cel putin...la mine asa e... :)
Fii tot asa de happy si iubeste in continuare la fel de mult  :)
Sunt momente in viata cand simti absenta cuiva atat de tare incat ti-ar placea sa-l scoti din vise si sa-l imbratisezi.

Offline George Ene

• Mesaje postate: 1025
  • Gen: Bărbat
  • LoveTime.Ro
    • Vezi Profilul
« Răspuns #12 : 19 Septembrie, 2006, 11:53:46 pm »
Îţi mulţumim, dragă Kytty, pentru că ne dăruieşti din prea-plinul fericirii tale acest crâmpei din fericire.
Noi îl vom prelua cu drag, îl vom multiplica şi ţi-l vom restitui înmiit, căci bucuria ta e şi a noastră. :-* :-* :-*
E cantu dinoscitur avis

Offline Evangeline

• Vezi Profilul
« Răspuns #13 : 20 Septembrie, 2006, 03:59:42 am »
Citat
Îţi mulţumim, dragă Kytty, pentru că ne dăruieşti din prea-plinul fericirii tale acest crâmpei din fericire.
Noi îl vom prelua cu drag, îl vom multiplica şi ţi-l vom restitui înmiit, căci bucuria ta e şi a noastră.

Nu ai pentru ce sa-mi multumesti voi imi sunteti ca o a doua familie si cand rad vreau sa rada tot forumul ::) Desi e cam greu dar am mai incercat :P Imi impart bucuriile cu voi (mai putin supararile) pentru a va incuraja (pe unii dintre voi) si sa aveti inca un exemplu ca iubirea rezista orice atunci cand e iubire adevarata ;)

Never, never quit!

Offline andY20

• Mesaje postate: 210
  • fara dragoste suntem orfani de toate
    • Vezi Profilul
« Răspuns #14 : 25 Septembrie, 2006, 06:44:35 pm »

hy k. bine ai revenit!!!!!
""Nu uita : langa cel mai inalt punct al FERICIRII se afla cea mai adanca prapastie a DURERII""