Autor Subiect: Iuliane,you've made a stupid mistake!  (Citit de 5142 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Rudy Valentino

• Mesaje postate: 504
  • LoveTime.Ro
    • Vezi Profilul
Iuliane,you've made a stupid mistake!
« : 29 Mai, 2007, 10:05:04 pm »
Amigo, observ ca  tu sau editorii tai (posibil Lorelei) imi cenzurati opiniile referitoare la Escu si le trimiteti,  ultrarapid,la "trash"!Preferi sa te delectezi cu ineptiile siropoase ale  acestui incolor si inodor Escu sau vrei sa-l citesti in continuare pe cel mai bun parodist roman al tuturor timpurilor,care,fie vorba intre noi,ITI SCOATE DIN ANONIMAT SITE-UL?Astept un raspuns ca sa stiu daca iti mai fac onoarea  sa mai zabovesc pe site-ul tau insipid sau e cazul sa dispar...

Rudy

Offline Lorelei

• Mesaje postate: 3060
  • Gen: Femeie
  • N.
    • Vezi Profilul
Re: Iuliane,you've made a stupid mistake!
« Răspuns #1 : 29 Mai, 2007, 10:14:27 pm »
Rudy,

da, eu ti-am trimis mesajele la cos, si nu pentru ca il priveau pe Escu, nu se bucura Escu de tratament special, ci pentru ca sunt atac la persoana, nejustificat, fara sa te fi atacat sau sa te fi privit macar in vreun fel postul lui.
Acum ce-oi fi avand tu de impartit cu Escu asta te priveste, dar pe Lovetime, asa site de "amibe" cum o fi el, nu toleram atacurile nejustificate. Sincer, cred ca fiecare il poate aprecia pe Escu sau pe oricine altcineva fara comentariile tale, asta daca vei fi avut vreo secunda argumentul ca faci vreo revelatie sau deschizi ochii cuiva. Si oricum intotdeauna aprecierile sunt subiective.
Cel putin in ceea ce ma priveste, vom vedea ce zice si Iulian, cred ca Lovetime va supravietui bine merci si fara maria sa Rudy Valentino.
Te apreciez ca poet, am spus-o nu o data, dar cred ca iti arogi mult prea multe drepturi pe-aici si mult prea multe merite.
Daca ai chef sa pleci sau sa ramai e povestea ta. Nimeni nu pune aici probleme de alegere: EU sau Cutarica! Sau ma rog, le poate pune, dar oricum nu cred ca vor fi luate vreodata in serios.
Stiu ca mesajul nu-mi era adresat, dar cum eu ti-am sters posturile probabil ca era normal sa raspund.
Amintirile au un singur cusur: ne viziteaza in fiecare zi.

Offline Rudy Valentino

• LoveTime.Ro
    • Vezi Profilul
« Răspuns #2 : 29 Mai, 2007, 10:21:29 pm »
E clar,micutzo...Iubirea pt pitecantropul asta  de Escu ti-a intunecat mintile:laugh:.Nu cred ca esti cea mai indicata persoana  care sa desfasoare munca de moderator...

Dezgustat
Rudy

Offline viulian

• Administrator
  • Mesaje postate: 1941
  • Gen: Bărbat
  • :)
    • Vezi Profilul
    • http://www.hex.ro
« Răspuns #3 : 29 Mai, 2007, 10:34:30 pm »
Rudy, nu se poate maestre, cu ultimatumuri ascunse - asa.. direct, pe fatza..

Lorelei a procedat corect. Creativitatea trebuie stimulata, imi e greu sa ma gandesc la eventualele odrasle ale dvs care va vor dezamagi cu siguranta la un moment dat. Oare ce vor pati ?

Revenind: pentru mine regulile forumului sunt mai importante decat raportul perfect de talent contra YouTube posts.
Iar forumul exista si cu sau fara tine... asa ca.. ai luxul de a alege ceea ce doresti sa faci :) iar eu datoria sa fac ceea ce trebuie.

Offline Miss M.

• Mesaje postate: 485
    • Vezi Profilul
« Răspuns #4 : 29 Mai, 2007, 10:38:08 pm »
Sick and tired of this stupid things ... Yeack !  >:(  Rudy - nashpa ... out !  8)
" Da-mi , Doamne , seninatatea sa accept lucrurile pe care nu le pot schimba , curajul sa schimb ceea ce se poate si intelepciunea sa inteleg diferenta ! "

Offline Rudy Valentino

• LoveTime.Ro
    • Vezi Profilul
« Răspuns #5 : 29 Mai, 2007, 10:38:24 pm »
Iuliane,"creativitatea trebuie stimulata"..Sunt de acord,dar nu vad cum stimuleaza creativitatea un neajutorat ca Escu, care face niste poezele de rad si curcile?

Rudy

Offline viulian

• Administrator
    • Vezi Profilul
« Răspuns #6 : 29 Mai, 2007, 10:52:08 pm »
Rudy - nu este doar locul tau aici.

De exemplu http://www.rotld.ro/ afirma ca rudyvalentino.ro este liber. Daca ar fi un site unde oamenii ar trebui doar sa te venereze, na, inteleg, dar fiecare face ce are chef, nu ce au altii chef :)

Iti recomand sa stai putin fara lovetime, asa cam o saptamana... si sa vezi cum e.
Si un wordpress instalat pe viitorul tau domeniu unde poti scrie ce vrei, unde lasi pe cine vrei, unde... adevarurile tale au prioritate fata de ceilalti.

Aici insa.... nup.

Offline saab

• Mesaje postate: 170
    • Vezi Profilul
« Răspuns #7 : 29 Mai, 2007, 11:26:00 pm »
rudy, dragul meu,
cateodata chiar intreci limitele!
te-am asteptat atata vreme cu patul pregatit, s-au topit si toate lumanarile parfumate, iar tu ai indraznit sa nu apari!
pentru asta, te-as ruga sa poftesti afara de pe acest site!
nu corespunzi regulilor lovetime!

Offline Rudy Valentino

• LoveTime.Ro
    • Vezi Profilul
« Răspuns #8 : 29 Mai, 2007, 11:39:10 pm »
Micutzo, stiu ca vrei sa sting lumina, dar nu pot lasa site-ul intr-o bezna totala...Cine stie  cine cu cine se cupleaza si apoi o sa vedem la "poze utilizatori" hipopotami cu cap de pinguin...Nu ca n-ar fi deja poze d'astea pe site,dar ce-i mult strica... :police:

Rudy

Offline saab

• Vezi Profilul
« Răspuns #9 : 29 Mai, 2007, 11:44:43 pm »
Micutzo, stiu ca vrei sa sting lumina, dar nu pot lasa site-ul intr-o bezna totala...Cine stie  cine cu cine se cupleaza si apoi o sa vedem la "poze utilizatori" hipopotami cu cap de pinguin...Nu ca n-ar fi deja poze d'astea pe site,dar ce-i mult strica... :police:

Rudy

lasa, draga, ca mai sunt si alte stele pe cer... nu esti tu unicul luceafar al acestui site. cat despre poze, am sa te rog sa nu incepi sa-i judeci pe cei care au avut curajul de a-si posta fotografia.
si stinge naiba lumina aia odata, ca mi s-a facut frig pe caldurile astea!
« Ultima Modificare: 29 Mai, 2007, 11:48:29 pm de saab »

Offline viulian

• Administrator
    • Vezi Profilul
« Răspuns #10 : 29 Mai, 2007, 11:57:34 pm »
Rudy din acest moment este banat pentru o saptamana.

Va putea vedea tot ce e aici, sa-si citeasca mesajele personale, dar nu va putea raspunde/creea topicuri noi, etc.

Offline saab

• Vezi Profilul
« Răspuns #11 : 30 Mai, 2007, 12:02:40 am »
Rudy din acest moment este banat pentru o saptamana.

Va putea vedea tot ce e aici, sa-si citeasca mesajele personale, dar nu va putea raspunde/creea topicuri noi, etc.

asta inseamna ca o saptamana este numai si numai al meu si nu va mai raspunde nimanui?!?
salut initiativa de a-l bana!  :D

ps: as putea cere favoarea de a-l bana, nu o saptamana, ci o viatza?

Offline viulian

• Administrator
    • Vezi Profilul
« Răspuns #12 : 30 Mai, 2007, 12:11:21 am »
Este numai si numai al tau! [adica, ce-o vrea sa insemne asta, acuma nu stiu - dar m-ai facut curios].

Offline Lady Allia

• Mesaje postate: 2081
    • Vezi Profilul
« Răspuns #13 : 30 Mai, 2007, 07:58:51 am »
  ;D :-* ;D...banează-l saab draga noastră toată viaţa şi mai "scoate-i" din cap gărgăunii specifici "Măriei Sale"...că fără ei ar fi un om absolut deosebit! Aşa..., omul e umbrit de Luceafăr... ;D! Însă...cu o stea frumoasă lângă el...poate se mai lasă şi el din "sclipirea" specifică şi ucigătoare cu care de multe ori împrăştie venin ;D :D ;D şi se dă pe brazdă!

Iuli nu fi curios  :P! Bucură-te!  ;) Poate-l mai ţine saab ocupat şi nu ne mai omoară cu
apucăturile lui  :)!

Aaaa, DA!!! Fănele maică...mai recunoaşte şi tu când faci gogomănii şi nu mai te lua de Neta fără nici un rost, pentru că, dintre toţi (deşi eu uneori mă întreb cum reuşeşte... ???) este cea mai implicată şi totuşi cea mai corectă! Vrei nu vrei...Lore este cât de mult se poate imparţială când vine vorba de Escu! Eu personal nu cred că aş fi atât de imparţială şi ai mânca la mămăligă Fane dragă...de ţi-ar sări capacele!  :P Lasă topicurile astea deoparte şi pune mâna şi scrie poezie...! Te prinde mai bine! Că îmi eşti drag măi prietene o ştii, dar eu nu înţeleg...ce te apucă aşa din când în când?! ;D :-* ;D

« Ultima Modificare: 30 Mai, 2007, 08:08:46 am de Lady Allia »

Offline saab

• Vezi Profilul
« Răspuns #14 : 30 Mai, 2007, 09:01:55 am »
Este numai si numai al tau! [adica, ce-o vrea sa insemne asta, acuma nu stiu - dar m-ai facut curios].

asta era si ideea, nu?  :D